Restaurant Düğün Davet

İstanbul Boğazı, Marmara ve Karadeniz’in kesiştiği eşsiz bir seyir terası düşünün. Sarıyer Villa Ozan Bosphorus İşte bu panoramik görüntü karşısında kır düğünü gerçekleştirebileceğiniz muhteşem bir mekan. 80 TL’den başlayan düğün fiyatları ile oldukça ekonomik bir organizasyon sunan mekanda birbirinden güzel hizmetler sizi bekliyor.

Kapasitesi ve Özellikleri
Villa Ozan Bosphorus,  750-1000 kişilik açık alan kapasitesi ile İstanbul’un en muhteşem manzaralı mekanlarından birisidir. Kır düğünü, nikah töreni, özel gün kutlamaları ve kurumsal etkinlikler ve her türlü davet için bu alanı tercih edebilirsiniz. 500 kişi ile 750 kişi arasında kapalı alan kapasitesine de sahip olan mekan, müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş. Ayrıca 250-500 araçlık özel otoparkı ve vale hizmeti ile konuklarınızın rahatlığını düşünüyor.

Panoramik seyir terası bulunan mekanın çiçek ve yeşillikler ile süslenmiş bahçesi ve minyatür süs havuzu ile şehrin stresinden uzaklaşacaksınız. Deniz, boğaz, kır ve şehir manzarasının hepsini sizlere sunan Villa Ozan ile hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmeniz hiç de zor değil.

Villa Ozan düğün fiyatları manzara ve sunulan hizmetleri düşündüğünüzde oldukça yüksek bir beklenti yaratıyor. Ancak mekan uygun fiyatlarıyla sizleri şaşırtmayı başaracak. Kişi başı kokteyl kır düğünü fiyatı 80 TL’den başlayan mekanda, hafta sonu bu fiyat 100 TL olarak belirlenmiş. Yemekli davetler ise 100 TL’den başlıyor.

Mekanın düğün fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Villa Ozan’ın yalnızca DüğünBuketi.com’a özel indirimli fiyat ve kampanyalarından yararlanmak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurmayı unutmayın.

Villa Ozan Bosphorus yeşil çim alanlı bahçesinde bembeyaz masalar ve Napolyon sandalyeler kullanıyor. Seçtiğiniz renk mekan giydirmeleriyle tamamlanan masalar, organizasyonunuza uygun bir şekilde düzenleniyor. Çiçeklerle donatılan gelin tagı, tüllerle süslenen gelin yolu ve masalarda şamdan seçenekleri mükemmel manzara eşliğinde sizi bekliyor.

Kendi organizasyon ve catering firmanız ile çalışma olanağı sunan Villa Ozan’ın Restaurant bölümünde a la carte hizmeti de mevcut. Dilerseniz yemekli kır düğünü, dilerseniz kokteyl ikramlı davetler gerçekleştirebileceğiniz mekanda menülerde tadım ve değişiklik yapma şansınız da bulunuyor.

Işık, ses ve sahne olanakları bulunan Villa Ozan’ın size özel tahsis ettiği organizasyon sorumlusu ile organizasyon detaylarına kafa yormanıza gerek kalmayacak. Siz sadece manzaraya ve sorunsuz bir şekilde ilerleyen etkinliğinizin tadını çıkarmaya bakın. Etkinlik sonrası after party organizasyonu ve fotoğraf alanı tasarımı da sağlayan mekan, yalnızca sizin mutluluğunuz için çalışıyor.

İSTANBUL EN GÜZEL OZAN’DAN GÖRÜNÜR